tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • GO! ODSTRAŇOVAČ VODNÉHO KAMEŇA 250g

Rýchlorozpúšťač a odstraňovač vodného kameňa na :

» kávovary
» varné kanvice
» naparovacie žehličky
» automatické práčky
» umývačky riadu

Použitie:

Práčky a umývačky riadu: Obsah téglika vysypte priamo do bubna práčky (pri umývačke do nádobky na umývací prostriedok, zvyšok na dno umývačky. Spustite hlavný program pri teplote cca 50 ° C. Po dosiahnutí teploty vypnite prístroj na 20 minút a nechajte prípravok pôsobiť. Potom nechajte dobehnúť program vrátane výplachu vodou.

Kávovary, varné kanvice: Jednu polievkovú lyžicu prípravku rozpustite v 1l vody, nalejte do kávovaru a nechajte prejsť zapnutým prístrojom. Rovnakým spôsobom vykonajte preplach čistou vodou. Varné kanvice naplňte 1l vody, pridajte 1 polievkovú lyžicu prípravku a uveďte do varu, nechajte pôsobiť 20 minút a riadne vypláchnite vodou. Prípravok nie je vhodný na čistenie hliníkových nádob.

Naparovacie žehličky: 1pol. lyžicu prípravku rozpustite v 2 dcl vody, nalejte do  žehličky , nechajte pôsobiť 30 minút, niekoľkokrát uvoľnite paru a vypustite celý obsah. Nakoniec žehličku prepláchnite vodou.  

Kávovary: 1 polievkovú lyžicu prípravku rozpustite v 1 litri vody, nalejte do kávovaru, nechajte prejsť varom, nakoniec prepláchnite vodou.

Štandardné vety o nebezpečnosti: Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Odstráňte obsah/obal v súlade s miestnymi predpismi odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadov alebo na miesto určené obcou.

Zloženie: Kyselina citrónová monohydrát - CAS 5949-29-1

Vašek Novotný 20.11.2021

Fakt to funguje!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

GO! ODSTRAŇOVAČ VODNÉHO KAMEŇA 250g

  • 3,40€

  • Bez DPH: 2,83€
Kód produktu: 753
Balenie: 16
Dostupnosť: Skladom