tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • SUPER COBRA INSECT KILLER univerzálny 400ml

SUPER COBRA INSECT KILLER univerzálny 400ml

Super Cobra insekticídny prípravok na hubenie lietajúceho aj lezúceho hmyzu.

Hubí lietajúci aj lezúci hmyz v domácnostiach aj vonkajších priestoroch.

Rýchlo a účinne hubí lietajúci hmyz ako muchy, komáre, osy, mole, ovady a iné.

Pôsobí okamžite a dlhotrvajúco na všetok lezúci hmyz, napr. mravce, šváby a iné. Účinnosť : Muchy – 99% úmrtnosť po 14 hodinách, komáre – 99% úmrtnosť po 24 hodinách. Lezúci hmyz – 100% úmrtnosť po 48 hodinách.

Biocid !Používajte Biocidy bezpečným spôsobom.Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Reg.č.: CCHLP:bio/1394/D/12/CCHLP.

Návod na použitie:

Lietajúci hmyz: Zatvorte okná a dvere, nádobu dobre pretrepte pred postrekom aj počas neho. Striekajte v krátkych dávkach. Držte nádobu rozstrekovačom nahor a striekajte 5 až 10 sekúnd v miestnosti o rozlohe okolo 12 metrov štvorcových. Nestriekajte zo vzdialenosti menšej ako 1m od steny alebo iných povrchov. Po použití spreju miestnosť opustite aspoň na 20minút a potom dobre vyvetrajte. Mole: Striekajte cca 3s do šatne alebo komory. Vytvorte ľahký opar a nechajte pôsobiť. Lezúci hmyz: Nádobku dobre pretrepte pred postrekom aj počas neho. Sprejujte vo vzdialenosti 20cm od miesta výskytu hmyzu. Ako stálu prevenciu sprejujte pravidelne pri každom upratovaní. 

Cena je za 1ks/400ml

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

SUPER COBRA INSECT KILLER univerzálny 400ml

  • 2,79€

  • Bez DPH: 2,33€
Kód produktu: 046
Dostupnosť: Skladom