tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • Domestos EXTENDED POWER Atlantic Fresh 750ml

Domestos Extended power Atlantic fresh modrý čistiaci prostriedok na WC - 750 ml

  • dlhotrvajúca modrá sila s novým zložením

Tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok, ktorý zabíja všetky známe druhy baktérií. 

Domestos Extended Power je nová generácia dezinfekčného prípravku, teraz s obsahom aktívnych molekúl, ktoré chránia toaletu pred vodným kameňom.

Zloženie s patentovanou technológiou chráni celý deň vás i vašu rodinu pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia spláchnutím. Vďaka vylepšenému zloženiu priľne na povrchu toaletnej misy a zostáva rovnako aj po spláchnutí.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

Neriedený - intenzívna dezinfekcia:

Záchodové misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80ml) a nechajte pôsobiť 15 minút. Pre ešte účinnejšie likdvidaci mikroorganizmov a odstránenie škvŕn nechajte pôsobiť cez noc.

Kuchyňa / kúpeľňa odtoky: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odpadu a nechajte 5 minút pôsobiť.

Umývadlá: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

Riedený - dezinfekcia:

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 120 ml prípravku Domestos do 5l vody. Nie je potrebné oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Hubky a handričky na riad: pridajte 120 ml prípravku Domestos do vedra naplneného do polovice vodou a namočte na 30 minút.

Cena je za 1ks/750ml

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Domestos EXTENDED POWER Atlantic Fresh 750ml

  • 2,39€

  • Bez DPH: 1,99€
Kód produktu: 6637
Dostupnosť: Skladom