tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • Vileda Ultramax Complete Set box

Kompletná sada mopu a vedra Vileda Ultramax je ideálnou voľbou pre každodenné čistenie podlahy. Vďaka umývaciemu návleku 2v1 z mikrovlákien a abrazívnych vlákien odstráni všetky nečistoty a škvrny na podlahe.

Táto sada mopu a vedra Vileda Ultramax je kompletná sada pomocníkov na upratovanie. Na rozdiel od iných čističov umožňuje sada Ultramax ľahké a rýchle upratovanie vo všetkých vašich miestnostiach. Nie je nutné neustále meniť vybavenia pre rôzne povrchy. Táto sada mopu a vedra je ideálna pre čistenie všetkých vašich tvrdých podláh, vrátane dreva a laminátu. Zbiera ľahko aj nepoddajné nečistoty, ako sú vlasy.

Už po jednom vytieraní budú vaše podlahy žiarivo čisté a ako nové. Vďaka umývaciemu návleku z dvoch druhov vlákien môžete zaistiť bezchybný čistiaci výkon a odstrániť obzvlášť odolné nečistoty a škvrny.

Proti tomuto inovatívnemu dizajnu a mikrovláknam nemá šancu ani olej či rozliate zvyšky tekutín. Praktická hlavica je otočná o 180 ° a umožňuje jednoduché čistenie pod nábytkom. 

Prednosti produktu:

1. Dva druhy vlákien

Umývací návlek obsahuje mikrovlákna a abrazívne vlákna, ktoré si poradia s mastnotou, ale aj odolnými nečistotami. Navyše tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

2. Praktická rukoväť

Mop má trojdielnu skrutkovaciu tyč, ktorá má až 120 cm. Vďaka tomu je upratovanie pohodlné a nenamáhate chrbát.

3. Ľahké žmýkanie

Prateľná náhrada je navrhnutá pre jednoduché a rýchle žmýkanie. Plochú hlavicu mopu možno sklopiť stlačením tlačidla a ľahko vyžmýkať v žmýkacom koši Ultramax.

Cena je za 1 set box.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vileda Ultramax Complete Set box

  • 28,90€

  • Bez DPH: 24,08€
Kód produktu: 6644
Dostupnosť: Skladom