tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • GO! WC gel FRESH ACTIVE  OCEÁN 750ml

GO! WC gel FRESH ACTIVE  OCEÁN 750ml

Čistiaci prostriedok na WC s unikátnou vôňou oceánu, ktorý odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty už po prvom nanesení. Unikátny hustý gél perfektne pokryje celú plochu toalety a tak zanechá Vašu toaletu dôkladne čistú. Ničí hrdzu a vodný kameň a vyčistí aj usadené nečistoty zo sanitárnej keramiky.

Použitie: Stlačte vyznačenej plochy na oboch stranách uzáveru a otvorte. Aplikujte neriedený pod okraj záchodovej misy tak, aby pokryl celú plochu toalety. Nechajte 10 minút pôsobiť opláchnite. Nepoužívajte na kov, smalt, nerez, mramor a poškodené povrchy.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Zloženie: menej ako 5%: Kyselina citrónová, aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, 2-bromo-2-nitropropa- ne-1,3-diol. Prázdnu fľašu nepoužívajte na iné účely. Fľašu pred vyhodením do odpadu bezpečne uzavrite. Skladujte pri teplote +5 až + 20°C.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

GO! WC gel FRESH ACTIVE OCEÁN 750ml

  • 1,90€

  • Bez DPH: 1,58€
Kód produktu: 783
Dostupnosť: Skladom