tel-cislo

Prihlásenie HUMED

Kontaktujte nás:   0915 909 969

  • Držiak mopu FLIPPER, 50 cm, fixový

Držiak mopu FLIPPER, 50 cm, fixový
 

Tento plastový držiak FLIPPER je vyrobený z prvotriedneho materiálu vysokej kvality, ktorý sa vyznačuje perfektnou chemickou a mechanickou odolnosťou voči poškodeniu a nárazu, má šírku 50 cm. Použitý materiál tohto mopu ho predurčuje k dlhotrvajúcemu používaniu. Flipper označuje spôsob nasadenia mopu, čo znamená že mopy majú ušká (nie kapsy), ktoré sa do držiaka mopu nasadia a zacvaknú. Žmýkanie mopu s uškami je práve vďaka tomuto systému jednoduché, pretože ruky upratovačky neprídu do kontaktu s mopom a zostanú suché a hlavne čisté. Týmto sa zamedzuje šíreniu baktérií na ostatné plochy ako sú kľučky na dverách, vypínače, zábradlia a iné, ktoré prídu do kontaktu s rukou upratovačky. To je z hľadiska hygieny veľmi dôležité, nakoľko čím ďalej tým väčší dôraz sa kladie na maximálnu hygienu.
Tento držiak sa tiež vyznačuje vysokou priľnavosťou k povrchu celou svojou plochou mopu čo výrazne napomáha k ľahšiemu odstraňovaniu všetkých nečistôt na podlahe. Je ideálny na denné umývanie podlahy, lebo je veľmi robustný, čo zaručuje maximálnu životnosť. Vhodný je najmä pre upratovanie stredných a väčších plôch. Odporúča sa s ALU tyčou s priemerom 22cm alebo 23,5cm a s fixovými mopmi t.j. mop s uškami.
Je ideálny pre firmy, úrady, budovy, sklady, hotely, výrobné závody, bytové domy, školy, kancelárie, obchodné domy a tiež do domácností.
Rozmery: 50cm
Farba: Modrá

Balenie obsahuje 1ks držiaka na mop.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Držiak mopu FLIPPER, 50 cm, fixový

  • 9,20€

  • Bez DPH: 7,67€
Kód produktu: 1133
Balenie: 1
Dostupnosť: Skladom